ČERVENEC + SRPEN 2024 - OTVÍRACÍ DOBA

08.07.2024

Milí zákazníci,

rádi bychom vás informovali o tom, že v prázdninovém období od 08.07. do 31. 8. 2024 budeme mít tzv. plovoucí otvírací dobu. Z důvodu nižší návštěvnosti v tomto letním ročním období budeme zavírat cca v 14:00 hodin.

Tuto změnu jsme se rozhodli udělat z ekonomických důvodů protože v létě se lidé rádi baví venku a využívají příležitostí k relaxaci a zábavě. Ať už jde o restaurace s krásnými zahrádkami, koupaliště, procházky, cyklovýlety, dovolené, chaty nebo chalupy atd. My to chápeme a nechceme vám bránit v tom, abyste si užili léto podle svého. Naše restaurace je sice v centru Brna, ale nemáme bohužel žádnou zahrádku a nacházíme se ve sklepě. Proto jsme se rozhodli přizpůsobit naši otvírací dobu situaci a snížit naše provozní náklady. Zároveň se ale snažíme zachovat naši vysokou kvalitu jídla a obsluhy, kterou si od nás zasloužíte.

Rádi bychom vás také upozornili, že máme otevřeno každý pracovní den přes polední obědy od 10.45hod, takže se můžete k nám zastavit na výborný oběd z naší denní nabídky.

Pokud byste měli zájem o nějakou větší rezervaci pro cca 15 - 20 osob, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi otevřeme i v odpoledních hodinách. V tomto případě bychom vás ale poprosili, abyste nám dali vědět alespoň den dopředu, abychom se mohli na vás dobře připravit. Také se může stát, že budeme mít otevřeno i po 14:00 hodin, pokud budeme mít v restauraci nějakou rezervaci s větším počtem osob. Proto doporučujeme, abyste si před návštěvou naší restaurace zavolali a zjistili, zda jsme otevřeni nebo ne.
Doufáme, že nám budete i nadále věrní a že se k nám vrátíte po prázdninách s novou chutí a energií. Těšíme se na vás a přejeme vám krásné léto plné slunce a radosti.

Váš tým Restaurace Thalie


Najdete nás také na Facebooku


Přejít na úvodní stránku
Restaurace THALIE
Rooseveltova 14, 602 00 Brno

Mobil: +420 774 409 840
E-mail: info@thalie.cz

Mapa - kde nás najdete
Otevírací doba:

Po - So  11:00 - 24:00 hod.
Ne  zavřeno

Podávání teplých jídel
11:00 - 23:00 hod.
Odběr denní nabídky menu

Váš e-mail

 
Kolik je 7 + 3 :
Copyright © 2004 - 2024 www.thalie.cz
  Developed by Robert Zaborowski, Layout: J. Kočvara